zamknięcie menu

arkon.pl Strona internetowa dla dewelopera nieruchomości

Zaprojektowaliśmy wizerunkową stronę  internetową grupy Arkon, która przyciąga wzrok i  informuje o wszystkich inwestycjach znajdującą się w portfelu firmy. Pomimo zaawansowanej animacji, strona jest lekka i bardzo szybko się ładuje.

grafika Strona internetowa dla dewelopera nieruchomości

Założenia projektu

Celem stworzenia nowej strony, było zwiększenie czytelności  i dostępności, szczególnie z poziomu urządzeń mobilnych. Podstawową funkcją serwisu internetowego jest prezentacja zrealizowanych inwestycji i bieżąca aktualizacja statusów dostępności.

Zobacz online

Nasze rozwiązanie

Utworzyliśmy stronę internetową posiadającą rozbudowaną animację wykorzystującą logo firmy. Na stronie głównej znajduje się interaktywna mapa, pokazująca listę wszystkich inwestycji wraz ze szczegółowymi informacjami związanymi z ich rozmiarem, statusem dostępności itp. Dodatkowo na stronie internetowej znajdują się informacje o spółce, galerie wizualizacji i formularze kontaktowe. Cała strona internetowa została zaprojektowana w oparciu o CMS WordPress.  Do wdrożenia serwisu internetowego użyliśmy autorskiego motywu i silnika szablonów TWIG (Timber).

DESKTOP

Strona internetowa dla dewelopera nieruchomości tło logo ad360

MOBILE

zdjęcie kontaktu