Bezpłatna wycena Twojego projektu

  Wypełnij krótki formularz i dowiedz się jaki, będzie koszt stworzenia strony internetowej, aplikacji web lub sklepu.


  zamknij wycenę
  zamknięcie menu

  Strona dla Twojego biznesu

  Strona firmowa

  Bezpieczna, dostosowana do wymogów prawnych  i szybka strona internetowa Twojej firmy.

  Funkcjonalne i  responsywne  strony internetowe to nasza specjalność. Każdy projekt tworzymy w oparciu o indywidualny projekt graficzny, który dopracowujemy do perfekcji współpracując z Państwem. Budując stronę, nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów i team builderów– dzięki temu jest ona szybka bezpieczna i bardzo łatwa w obsłudze.

  Nowoczesny Design

  Dobry projekt, powinien charakteryzować się przyciągającym i przejrzystym designem, a także dopracowaną funkcjonalnością.

  Optymalizacja i szybkość ładowania

  W odróżnieniu od standardowych rozwiązań, tworzymy strony w oparciu o Twig (wzorzec MVC w WordPress). Zoptymalizowany i zminifikowany kod, przekłada się na szybkość ładowania strony i jest łatwy w utrzymaniu.

  Responsive Web Design (RWD)

  Z analizy ruchu wdrożonych przez nas serwisów wynika, że ponad połowa ruchu generowana jest przez użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Wszystkie tworzone przez nas projekty są tworzone w technologii RWD, zapewniającej poprawne wyświetlanie treści na stronie w każdej dostępnej rozdzielczości.

  Cennik strony internetowej

  Każdą wycenę przygotowujemy w oparciu o założenia projektu. W pierwszej kolejności, staramy się estymować pracochłonność oraz skład zespołu potrzebny do realizacji zadania. Zaproponowana cena, jest w głównej mierze pochodną czasu potrzebnego do wdrożenia projektu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny Twojej strony internetowej:

  Czujemy się odpowiedzialni za nasze projekty, dlatego możesz na nas liczyć nie tylko podczas tworzenia Twojego serwisu www ale i długo potem.

  zdjęcie kontaktu