zamknięcie menu

Aplikacja webowa, system obsługi

Jeżeli zależy Ci na uproszczeniu skomplikowanych procesów w Twoim przedsiębiorstwie lub stworzeniu systemu do obsługi zadań i raportowania, proponujemy wdrożenie  dedykowanej aplikacji mobilnej. Dzięki zastosowaniu technologii PWA, aplikacje webowe mogą zostać w łatwy sposób wykorzystane jako aplikacje mobilne.

Wykonujemy dedykowane aplikacje webowe, służące między innymi do zarządzania projektami i obsługą zgłoszeń. Aplikacje mogą być zintegrowane między innymi z bramką SMS , operatorami szybkich płatności i systemem do webinarów.

Wykorzystujemy technogie i frameworki:

Aplikacja PWA

Dzięki zastosowaniu Progressive Web App (PWA) możemy stworzyć jedną aplikację, która będzie dostępna w systemach Android, iOS i Windows. Daje to niebywałą przewagę konkurencyjną i oszczędza koszty wdrożenia.

Cennik aplikacji webowej

Każdą wycenę przygotowujemy w oparciu o założenia projektu. W pierwszej kolejności, staramy się estymować pracochłonność oraz skład zespołu potrzebny do realizacji zadania. Zaproponowana cena, jest w głównej mierze pochodną czasu potrzebnego do wdrożenia projektu. W budżecie warto wziąć również pod uwagę prace dodatkowe na etapie po wdrożeniu, które związane są z rozbudową projektu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny Twojej aplikacji webowej: