Bezpłatna wycena Twojego projektu

  Wypełnij krótki formularz i dowiedz się jaki, będzie koszt stworzenia strony internetowej, aplikacji web lub sklepu.


  zamknij wycenę
  zamknięcie menu

  System dla Twojego projektu

  Aplikacja webowa, system obsługi

  Jeżeli zależy Ci na uproszczeniu skomplikowanych procesów w Twoim przedsiębiorstwie lub stworzeniu systemu do obsługi zadań i raportowania, proponujemy wdrożenie  dedykowanej aplikacji mobilnej. Dzięki zastosowaniu technologii PWA, aplikacje webowe mogą zostać w łatwy sposób wykorzystane jako aplikacje mobilne.

  Wykonujemy dedykowane aplikacje webowe, służące między innymi do zarządzania projektami i obsługą zgłoszeń. Aplikacje mogą być zintegrowane między innymi z bramką SMS , operatorami szybkich płatności i systemem do webinarów.

  Wykorzystujemy technogie i frameworki:

  Aplikacja PWA

  Dzięki zastosowaniu Progressive Web App (PWA) możemy stworzyć jedną aplikację, która będzie dostępna w systemach Android, iOS i Windows. Daje to niebywałą przewagę konkurencyjną i oszczędza koszty wdrożenia.

  Przykładowe realizacje

  
  

  Cennik aplikacji webowej

  Każdą wycenę przygotowujemy w oparciu o założenia projektu. W pierwszej kolejności, staramy się estymować pracochłonność oraz skład zespołu potrzebny do realizacji zadania. Zaproponowana cena, jest w głównej mierze pochodną czasu potrzebnego do wdrożenia projektu. W budżecie warto wziąć również pod uwagę prace dodatkowe na etapie po wdrożeniu, które związane są z rozbudową projektu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny Twojej aplikacji webowej:

  zdjęcie kontaktu

  Zadaj pytanie:

  +48 501 362 903